Önkormányzatoknak

Tisztelt Polgármester Úr/Polgármester Asszony!

Tisztelt Jegyző Úr/ Jegyző Asszony!

A Betegút Egyesület országos felmérést végez a települések egészségügyi ellátottságáról.

A felmérés célja, hogy a kapott adatokból fel tudjuk mérni a vidéki települések meglevő egészségügyi ellátását, annak színvonalát, szakemberekkel történő ellátottságát, az intézményi ellátottságot, a mentőszolgálat hatékonyságát.

Az adatok értékelése után javaslatokat dolgozunk ki a hiányosságok megszüntetése érdekében, a döntéshozók irányába.

Várjuk továbbá az önkormányzatok igényeit szakemberek vonatkozásában, illetve, hogy milyen terveik és igényeik vannak annak érdekében, hogy a település egészségügyi ellátásának színvonala emelkedjen.

Az Ön válasza fontos nem csak az egyesületünk, de az egész ország számára - ezért kérem, hogy ebben együttműködni szíveskedjen.

Munkánkat nagyban segítené, ha az itt található felmérőlapot kitölti és visszaküldi részünkre.

Az Országos Egészségügyi felmérés költsége 14 millió Ft. amennyiben az ön települése úgy gondolja, hogy ehhez bármilyen szintű hozzájárulást tud biztosítani, kérem tegye meg az alábbi számlaszámra: FHB 18203260-06028098-40010019.

Amennyiben hozzájárulást valamilyen oknál fogva nem tud biztosítani a település, kérem a felmérőlapot akkor is töltsék ki, mivel a válaszuk rendkívül fontos az Egyesület és az Ország közössége számára.

Felmérőlap

Köszönjük segítségüket és együttműködésüket!